Bateria wannowa 3-otworowa czarna Naro
0
Opis
Opis produktu
Wprowadź luksus do swojej łazienki z nowoczesną baterią wannową 3-otworową w eleganckim, matowym czarnym wykończeniu. Dzięki nowoczesnej formie i uniwersalnemu designowi, bateria idealnie pasuje do każdej łazienki – zarówno loftowej, industrialnej, jak i klasycznie eleganckiej.
Informacje techniczne
Wylewka:
| Szerokość | 100 mm |
| Wysokość | 95 mm |
| Głębokość | 130 mm |
Słuchawka prysznicowa:
| Wysokość | 235 mm |
| Głębokość | 35 mm |
| Średnica podstawy | 52 mm |
Mieszacz:
| Wysokość | 115 mm |
| Szerokość dźwigni | 40 mm |
| Średnica podstawy | 52 mm |
W otrzymanej przesyłce znajdziesz
| • wylewkę typu wodospad, |
| • słuchawkę prysznicową, |
| • mieszacz z głowicą ceramiczną, |
| • zestaw montażowy. |