Filtr do wody Aqwell 34 przyłącze
0
Opis
Opis produktu
Aqwell to filtr narurowy z reduktorem ciśnienia, manometrem z podglądem ciśnienia wody w instalacji, systemem BACKWASH oraz TWIST & CLEAN.
Zalety: – filtracja zanieczyszczeń stałych takie jak: piasek, rdza, osady z kamienia, itp. – możliwość montażu na rurze pionowej, poziomej oraz pod kątem. – uniwersalne przyłącze 1″ i 3/4″ (oba rozmiary GW i GZ). – system BACKWASH – prosta obsługa płukania wstecznego. Wystarczy tylko otworzyć jeden zawór możliwość odprowadzenia wody z płukania bezpośrednio do kanalizacji. – system TWIST & CLEAN – czyszczenie obudowy filtra od wewnątrz bez konieczności zakręcania wody w instalacji.
Informacje techniczne
| Wymiary | 160 x 95 x 360 mm |
| Ciśnienie wejściowe | Max. 8 bar |
| Ciśnienie wyjściowe | Regulacja w zakresie 2-6 bar |
| Ciśnienie robocze | Min. 1,5 bar |
| Wielkość przyłączy | 3/4" i 1" |
| Temperatura pracy | 5-30 oC |
| Dokładność filtracji | 40 µm |
| Rozstaw przyłącza | 95 mm (bez półśrubunków) |