Filtr do wody Mini Aqwell FK
0
Opis
Opis produktu
Filtr przechwytuje zanieczyszczenia takie jak rdza, piasek, osady i inne zanieczyszczenia stałe występujące w wodzie. Chroni końcowe urządzenia wodne takie jak kotły CO, pralki, zmywarki, zmiękczacze itp.
Mini Aqwell obniża i stabilizuje ciśnienie wody w instalacji wodnej zapobiegając uszkodzeniu domowych rurociągów wodnych i urządzeń wodnych na skutek zbyt wysokiego ciśnienia wody bądź uderzeń hydraulicznych.
Twist & Clean System,
zapewnia komfort łatwego i szybkiego czyszczenia filtra bez użycia narzędzi.
W zestawie: półśrubunki, płytka montażowa, wężyk spustowy oraz klucz.
Informacje techniczne
| Wymiary | 30 x 15 cm |
| Korpus filtra | Mosiądz |
| Przepływ wody | 3m3/h |
| Żywotność filtra | 1000m3 |
| Ciśnienie wody | 8 bar max |
| Temperatura wody | 5 - 30o C |
| Dokładność filtracji | 40 µm |
| Przyłącze | 1", 3/4" |