Grzejnik łazienkowy ścienny pionowy wodny drabinka 80x60 MAGMA-BL1 czarny
0
Opis
Opis produktu
Model MAGMA-BL1 to połączenie nowoczesnej estetyki, trwałości i wydajności. Wykonany z wysokiej jakości stali, wykończony w modnym czarnym macie, perfekcyjnie dopełni każdą współczesną łazienkę.
Kompaktowe wymiary 80 × 60 cm pozwalają na montaż nawet w mniejszych pomieszczeniach – bez straty na wydajności. Idealny do mieszkań, domów, hoteli, apartamentów. Czarny mat to TOP trend wnętrzarski. Nadaje wnętrzu luksusowego charakteru i świetnie pasuje do baterii, kabin i dodatków w tym samym stylu.
● Trwała stal + odporna powłoka lakiernicza - Długowieczna konstrukcja odporna na zarysowania, wilgoć i wysokie temperatury.
● Elastyczny montaż - 4 przyłącza G1/2” (góra/dół – lewa/prawa strona) → łatwe dopasowanie do instalacji.
● Funkcja suszarki – 15 rurek grzewczych.
● Opcja grzałki elektrycznej - Używaj także poza sezonem grzewczym! Idealne dogrzanie o poranku lub podczas chłodniejszych dni lata.
Informacje techniczne
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Rozstaw przyłączy | 55 cm |
| Ciśnienie robocze | 0,6 MPa |
| Max temp. pracy | 95°C |
| Przyłącza | 4 × G1/2" |
| Ilość prętów grzewczych | 15 |
| Montaż grzałki | Tak |