Grzejnik łazienkowy wodny PUERTO 140/50 + grzałka elektryczna
0
Opis
Opis zestawu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Grzejnik łazienkowy Puerto w kolorze czarnym. Niezobowiązujący kształt nie przytłacza przestrzeni kąpielowej, a ponadczasowy kolor dodaje jej charakteru i podkreśla wystrój. Model pozwala na podłączenia grzałki elektrycznej, dzięki której możemy cieszyć się ciepłem w łazience nawet poza sezonem grzewczym. Dzięki drabinkowej konstrukcji możemy w wygodny sposób wysuszyć ręczniki kąpielowe bądź elementy garderoby. Ilość żeber zależna jest od wysokości grzejnika, co pozwala wybrać model idealny dla siebie.
● Grzałka elektryczna One Touch to ponadczasowe i niesamowicie wygodne rozwiązanie. Po podłączeniu jej do grzejnika możemy cieszyć się ciepłem i korzystać z niego przez cały rok. Urządzenie charakteryzuje się intuicyjnym i prostym w obsłudze użytkowaniem - sterowanym jednym przyciskiem. Zielona dioda świeci się, kiedy urządzenie jest włączone, natomiast gaśnie po wyłączeniu. Panel sterujący w kolorze czarnego matu stanowi spójną i estetyczną konstrukcję, która świetnie komponuje się w grzejnikami dostępnymi na naszych aukcjach.
Informacje techniczne grzejnika i grzałki
Grzejnik:
| Moc | 609W |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Rozstaw przyłączy | 45,5 cm |
| Typ podłączenia | dolne (standardowe 1/2") |
| Pojemność wodna | 5,8L |
| Ilość żeber | 20 |
| Materiał | stal |
| Kolor | czarny |
| Gwint | 1/2" |
| Możliwość zamontowania gałki | tak |
Grzałka:
| Zasilanie | 230V/50Hz |
| Moc grzewcza | 300W |
| Klasa ochrony urządzenia | Klasa I |
| Przyłącze grzejnikowe | 1/2" |
| Stopień ochrony obudowy | IP44 |