Kabina prysznicowa prostokątna KZ202B chrom 110 x 90 cm 8 mm
0
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Aby sprostać oczekiwania najbardziej wymagających klientów postawiliśmy na wytrzymałe oraz wysokiej jakości komponenty użyte do produkcji naszych kabin. Nasze Prysznice cechuje nie powtarzalny styl oraz desing pozwalający dopasować kabinę do tradycyjnej łazienki jak i nowoczesnej. Dzięki chromowanym elementom wykończeniowym nasz produkt jest niezwykle uniwersalny i z pewnością wpasuje się w każdy wystrój Twojej łazienki.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby (bezpieczne szkło hartowane o grubości 8 mm z technologią NANO GLASS), aluminiowe profile z regulacją 10 mm, mosiężne rolki (bardzo ciche i żywotne rolki do 20 000 cykli), stalowe rączki, listwa progowa aluminiowa, uszczelki oraz śruby montażowe.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 110 cm x 90 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Typ | narożna |
| Drzwi | otwierane, 1-drzwiowe przesuwne |
| Wejście | przesuwne |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / chrom |
Dane techniczne
| Kolor | Chrom |
| Sposób otwierania | Przesuwne |
| Głębokość | 90 |
| Szerokość kabiny | 105 - 110 |