Kabina prysznicowa z hydromasażem Lima 9911B biała 100 x 100 cm
0
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa z hydromasażem Lima to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na połączenie codziennego rytuału mycia z przyjemnym relaksem i odprężeniem. Wyposażona w zaawansowany system hydromasażu, kabinę wypełniają delikatne strumienie wody, które masują ciało, redukują napięcie mięśni i poprawiają krążenie krwi. Dzięki różnorodnym dyszom i ustawieniom intensywności, użytkownik może dostosować hydromasaż do swoich preferencji i potrzeb. Funkcja taka jak deszczownica umożliwia przyjemne chwile odprężenia i oczyszczenia zmysłów. Kabina prysznicowa z hydromasażem to nie tylko praktyczne rozwiązanie do codziennych rytuałów higienicznych, ale także oaza relaksu w zgiełku dnia, zapewniająca wyjątkowe doznania podczas każdej kąpieli.
Zastosowane szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Kabinę wyróżniają aluminiowe ramy będące solidną konstrukcją, zapewniającą stabilność i trwałość kabiny. Odporność na korozję i wilgoć, co pozwala zachować estetyczny wygląd na dłużej. Łatwa w utrzymaniu czystości. Natomiast wzmacniany brodzik zapewni bezpieczeństwo użytkowania. Długotrwały, eliminujący ryzyko pęknięć czy odkształceń.
Kabina zawiera 8 sztuk dysz, 4 dysze do masażu akupunkturowego oraz 4 dysze boczne.
Zestaw zawiera: bezpieczne hartowane szkło o grubości 5 mm, panel kontrolny z wbudowanym radiem, prysznic górny ze słuchawką, przełącznik zmiany intensywności wody, regulator ciepłej/zimnej wody, podwójna półka na przybory kosmetyczne, okrągła lampa typu LED, boczne światło, wentylator, głośnik, odpływ wody, uchwyt, sterylizacja ozonowa oraz lustro.
Informacje techniczne
Kabina prysznicowa:
| Rozmiar | 100 cm x 100 cm |
| Wysokość | 220 cm |
| Grubość szkła | 5 mm |
| Uszczelki | magnetyczne, samodomykające |
| Rolki | łożyskowane |
| Wejście | drzwi rozsuwane |
| Kolor szkła ścian przednich / ściany tylne | transparentne / czarne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / chrom |
Brodzik:
| Szerokość x długość | 100 cm x 100 cm |
| Wysokość | 46 cm |
| Kolor | biały |
| Dno brodzika | antypoślizgowe |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Syfon | klik klak |
Dane techniczne
| Kolor | Chrom |
| Sposób otwierania | Przesuwne |
| Głębokość | 100 |
| Szerokość kabiny | 95 - 100 |