Kabina prysznicowa z hydromasażem Monako 9914L lewa chrom 120 x 85 cm
0
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa z hydromasażem marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na kabinę prysznicową marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Ciebie i Twoich gości. Kabina wyposażona w różnorodne dysze, zapewnia niezrównany efekt hydromasażu, pozwalając Ci na pełne odprężenie i relaks po długim dniu. Kabina została zaprojektowana z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie. Łożyskowane rolki zapewniają bezawaryjną i cichą pracę, a uszczelki magnetyczne samo domykające gwarantują szczelność podczas kąpieli. Hartowane szkło oraz antypoślizgowe dno brodzika zapewniają trwałość i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Brodzik wykonany z akrylu sanitarnego ABS i wzmocniony od spodu metalową konstrukcją i solidnymi nóżkami do regulacji poziomu to gwarancja wytrzymałości i długowieczności, nawet przy intensywnym użytkowaniu.
Zastosowane szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Kabinę wyróżniają aluminiowe ramy będące solidną konstrukcją, zapewniającą stabilność i trwałość kabiny. Odporność na korozję i wilgoć, co pozwala zachować estetyczny wygląd na dłużej. Łatwa w utrzymaniu czystości. Natomiast wzmacniany brodzik zapewni bezpieczeństwo użytkowania. Długotrwały, eliminujący ryzyko pęknięć czy odkształceń.
Kabina zawiera 8 sztuk dysz, 4 dysze do masażu akupunkturowego oraz 4 dysze boczne.
Zestaw zawiera: bezpieczne hartowane szkło o grubości 5 mm, panel kontrolny z wbudowanym radiem, prysznic górny ze słuchawką, przełącznik zmiany intensywności wody, regulator ciepłej/zimnej wody, podwójna półka na przybory kosmetyczne, oświetlenie LED wokół deszczownicy, boczne światło, pojemnik na szampon lub płyn, wentylator, głośnik, odpływ wody, oparcie na ramię, sterylizacja ozonowa oraz lustro.
Informacje techniczne
Kabina prysznicowa:
| Rozmiar | 120 cm x 85 cm |
| Wysokość | 220 cm |
| Grubość szkła | 5 mm |
| Uszczelki | magnetyczne, samodomykające |
| Rolki | łożyskowane |
| Wejście | drzwi przesuwne |
| Kolor szkła ścian | ciemne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / chrom |
Brodzik:
| Szerokość x długość | 120 cm x 85 cm |
| Kolor | biały |
| Dno brodzika | antypoślizgowe |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Syfon | klik klak |
Dane techniczne
| Kolor | Chrom |
| Sposób otwierania | Przesuwne |
| Głębokość | 85 |
| Szerokość kabiny | 115 - 120 |