Kabina prysznicowa z hydromasażem Monako 9914R prawa chrom 120 x 85 cm
0
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa z hydromasażem marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na kabinę prysznicową marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Ciebie i Twoich gości. Kabina wyposażona w różnorodne dysze, zapewnia niezrównany efekt hydromasażu, pozwalając Ci na pełne odprężenie i relaks po długim dniu. Kabina została zaprojektowana z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie. Łożyskowane rolki zapewniają bezawaryjną i cichą pracę, a uszczelki magnetyczne samo domykające gwarantują szczelność podczas kąpieli. Hartowane szkło oraz antypoślizgowe dno brodzika zapewniają trwałość i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Brodzik wykonany z akrylu sanitarnego ABS i wzmocniony od spodu metalową konstrukcją i solidnymi nóżkami do regulacji poziomu to gwarancja wytrzymałości i długowieczności, nawet przy intensywnym użytkowaniu.
Kabina zawiera 8 sztuk dysz, 4 dysze do masażu akupunkturowego oraz 4 dysze boczne.
Zestaw zawiera: bezpieczne hartowane szkło o grubości 5 mm, panel sterowania, panel kontrolny z wbudowanym radiem, prysznic górny ze słuchawką, przełącznik zmiany intensywności wody, regulator ciepłej/zimnej wody, podwójna półka na przybory kosmetyczne, oświetlenie LED wokół deszczownicy, boczne światło LED na panelu, pojemnik na szampon lub płyn, lustro, wentylator, głośnik, odpływ wody, oparcie na ramię, uchwyt oraz sterylizacja ozonowa.
Informacje techniczne
Kabina prysznicowa:
| Rozmiar | 120 cm x 85 cm |
| Wysokość | 220 cm |
| Grubość szkła | 5 mm |
| Uszczelki | magnetyczne, samodomykające |
| Rolki | łożyskowane |
| Wejście | drzwi przesuwne |
| Kolor szkła | ciemne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / chrom |
Brodzik:
| Szerokość x długość | 120 cm x 85 cm |
| Kolor | biały |
| Dno brodzika | antypoślizgowe |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Syfon | klik klak |
Dane techniczne
| Kolor | Chrom |
| Sposób otwierania | Przesuwne |
| Głębokość | 85 |
| Szerokość kabiny | 115 - 120 |