Kabina prysznicowa z hydromasażem Nina 80 x 80 cm
0
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa z hydromasażem NINA to nowoczesne rozwiązanie, które harmonizuje codzienny rytuał mycia ciała z przyjemnym relaksem oraz odprężeniem. Wyposażona w system hydromasażu, kabinę wypełniają delikatne strumienie wody, które skutecznie masują ciało, redukując napięcie mięśni oraz stymulując krążenie krwi. Wyjątkową cechą tej kabiny jest jej czterościenny charakter, co czyni ją idealnym wyborem dla pomieszczeń, w których brak płytek za kabiną. Dzięki słuchawce prysznicowej użytkownik może cieszyć się przyjemnymi chwilami odprężenia oraz intensywnego oczyszczania zmysłów. Kabina prysznicowa z hydromasażem NINA nie tylko przynosi korzyści w zakresie codziennych rytuałów higienicznych, ale również stanowi oazę relaksu w natłoku codziennych obowiązków, dostarczając wyjątkowych doznań podczas każdej kąpieli.
Zastosowane szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Kabinę wyróżniają aluminiowe ramy będące solidną konstrukcją, zapewniającą stabilność i trwałość kabiny. Odporność na korozję i wilgoć, co pozwala zachować estetyczny wygląd na dłużej. Łatwa w utrzymaniu czystości. Natomiast wzmacniany brodzik zapewni bezpieczeństwo użytkowania. Długotrwały, eliminujący ryzyko pęknięć czy odkształceń.
Kabina zawiera czarny panel aluminiowy, a w nim dwie sekcje 50 dysz igiełkowych gumowych do hydromasażu Anti-Calc - łącznie 100 sztuk.
Zestaw zawiera: bezpieczne hartowane szkło o grubości 5 mm, kompletną baterię, deszczownicę górną w kolorze czarnym z gumowymi dyszami ANTI-CALC, czarną słuchawkę prysznicową, przełącznik zmiany intensywności wody, regulator ciepłej/zimnej wody, odpływ wody (syfon w komplecie), komplet uszczelek w kolorze czarnym, dwie klamki do otwierania drzwi, dwa węże przyłączeniowe ciepła/zimna woda 0,5 cala, półka oraz brodzik.
Informacje techniczne
Kabina prysznicowa:
| Rozmiar | 80 cm x 80 cm |
| Wysokość | 220 cm |
| Grubość szkła | 5 mm |
| Typ | narożna |
| Rolki | metalowe / podwójne łożyskowane |
| Wejście | drzwi przesuwne |
| Kolor szkła ścian przednich / ściany tylne | transparentne / mleczne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny |
Brodzik:
| Szerokość x długość | 80 cm x 80 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Kolor | biały |
| Typ | półokrągły |
| Materiał | akryl sanitarny |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Sposób otwierania | Przesuwne |
| Głębokość | 80 |
| Szerokość kabiny | 80 |