Kabina prysznicowa z hydromasażem Sandra 9944B 165 x 85 cm
0
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa z hydromasażem marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na kabinę prysznicową marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Ciebie i Twoich gości. Kabina wyposażona w różnorodne dysze, zapewnia niezrównany efekt hydromasażu, pozwalając Ci na pełne odprężenie i relaks po długim dniu. Kabina została zaprojektowana z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie. Łożyskowane rolki zapewniają bezawaryjną i cichą pracę, a uszczelki magnetyczne samo domykające gwarantują szczelność podczas kąpieli. Hartowane szkło oraz antypoślizgowe dno brodzika zapewniają trwałość i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Brodzik wykonany z akrylu sanitarnego ABS i wzmocniony od spodu metalową konstrukcją i solidnymi nóżkami do regulacji poziomu to gwarancja wytrzymałości i długowieczności, nawet przy intensywnym użytkowaniu.
Zastosowane szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Zestaw zawiera: bezpieczne hartowane szkło o grubości 5 mm, panel sterowania, pompa wirowa, system napowietrzanie dysz wodnych (pokrętło do siły masażu wodnego otwierając zawór dodajemy powietrze masaż jest silniejszy z dodatkiem powietrza tzw. masaż szampański), 6 małych dysz wodnych, 5 dużych dysz wodnych obrotowych, dotykowy panel z wbudowanym radiem, 4 luksusowe dysze boczne, 4 dysze do masażu akupunkturyjnego, prysznic górny ze słuchawką, przełącznik funkcji (słuchawka, deszczownica, dysze), regulator ciepłej/zimnej wody, podwójna półka, siedzisko, oświetlenie LED wokół deszczownicy, pojemnik na szampon lub płyn do kąpieli, boczne światło LED, wentylator, głośnik, odpływ wody, sterylizacja ozonowa oraz dwa węże przyłączeniowe do wody 0,5 cala.
Informacje techniczne
Kabina prysznicowa:
| Rozmiar | 165 cm x 85 cm |
| Wysokość | 220 cm |
| Grubość szkła | 5 mm |
| Uszczelki | magnetyczne, samodomykające |
| Rolki | łożyskowane |
| Wejście | drzwi przesuwne |
| Kolor szkła | ciemne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / chrom |
Brodzik:
| Szerokość x długość | 165 cm x 85 cm |
| Wysokość | około 60 cm |
| Kolor | biały |
| Dno brodzika | antypoślizgowe |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Syfon | klik klak |
Dane techniczne
| Kolor | Chrom |
| Sposób otwierania | Przesuwne |
| Głębokość | 85 |
| Szerokość kabiny | 160 - 170 |