Kabina prysznicowa z hydromasażem WSH7602A 90 x 90 cm
0
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa z hydromasażem WSH7602 to nowoczesne rozwiązanie, które harmonizuje codzienny rytuał mycia ciała z przyjemnym relaksem oraz odprężeniem. Wyposażona w system hydromasażu, kabinę wypełniają delikatne strumienie wody, które skutecznie masują ciało, redukując napięcie mięśni oraz stymulując krążenie krwi. Dzięki słuchawce prysznicowej użytkownik może cieszyć się przyjemnymi chwilami odprężenia oraz intensywnego oczyszczania zmysłów. Kabina prysznicowa z hydromasażem WSH7602 nie tylko przynosi korzyści w zakresie codziennych rytuałów higienicznych, ale również stanowi oazę relaksu w natłoku codziennych obowiązków, dostarczając wyjątkowych doznań podczas każdej kąpieli.
Zastosowane szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Kabinę wyróżniają aluminiowe ramy będące solidną konstrukcją, zapewniającą stabilność i trwałość kabiny. Odporność na korozję i wilgoć, co pozwala zachować estetyczny wygląd na dłużej. Łatwa w utrzymaniu czystości. Natomiast wzmacniany brodzik zapewni bezpieczeństwo użytkowania. Długotrwały, eliminujący ryzyko pęknięć czy odkształceń.
Kabina zawiera 6 sztuk dysz z możliwością regulacji kierunku.
Zestaw zawiera: bezpieczne hartowane szkło o grubości 5 mm, prysznic górny ze słuchawką, przełącznik zmiany intensywności wody, regulator ciepłej/zimnej wody, półka na przybory kosmetyczne, odpływ wody oraz uchwyt.
Informacje techniczne
Kabina prysznicowa:
| Rozmiar | 90 cm x 90 cm |
| Wysokość | 215 cm |
| Grubość szkła | 5 mm |
| Uszczelki | magnetyczne, samodomykające |
| Rolki | łożyskowane |
| Wejście | drzwi przesuwne |
| Kolor szkła ścian przednich / ściany tylne | transparentne / przyciemniane |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / chrom |
Brodzik:
| Szerokość x długość | 90 cm x 90 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Kolor | biały |
| Dno brodzika | antypoślizgowe |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Syfon | klik klak |
Dane techniczne
| Kolor | Chrom |
| Sposób otwierania | Przesuwne |
| Głębokość | 90 |
| Szerokość kabiny | 90 |