Quadron Peter 116 GraniteQ zlewozmywak granitowy pure carbon 1-komorowy z/o z syfonem pure carbon i zaślepką kol. czarny
0
Opis
Opis produktu
Peter 111* to kompaktowy model z pojemną komorą i niedużym, ciekawie zaprojektowanym ociekaczem, który płynnie odprowadza wodę do wnętrza komory. Dla zwiększenia powierzchni odkładczej, wykonane zostało obniżenie w komorze, na którym sprawdzi się dostępna w ofercie Quadron – Qmata. Aby podnieś walory użytkowe zlewu, w spodniej części ociekacza, wyfrezowane zostały dodatkowe otwory, do samodzielnego wybicia. Pozwolą one uzupełnić ten model o interesujące akcesoria, ułatwiające codzienną pracę w kuchni, tj. np. syfon automatyczny lub dozownik płynu. W modelu pure carbon uzupełniony jest o syfon Power Color, wykonany z tworzywa PBT – w tym samym kolorze. Niespotykanie jednolita struktura tego materiału sprawia, że jest on odporny na ścieranie i zarysowania, jakie mogą powstać w codziennym użytkowaniu, a także na chemię czyszczącą, nawet tę z dodatkiem chloru. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiału, zlew wykazuje szereg cech charakterystycznych dla najwyższej jakości produktów. Jest odporny na uderzenia i zarysowania, a także na duże wahania temperatury. Gładka powierzchnia ułatwia utrzymanie czystości, dzięki czemu użytkowanie jest higieniczne, a wygląd doskonały przez długi czas.
* Zlewozmywak posiada 2 punkty pod otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 620 mm x 500 mm |
| Głębokość komory | 200 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Wymiary wycięcia w blacie | 60 cm x 48 cm |
| Sposób montażu | odwracalny |
| Pojemność komory | 32 litry |
| Montaż w szafce | od 50 cm |
Rysunek techniczny
