Sauna ogrodowa fińska beczka z piecem Asker 210 x 240 cm 4-6 osobowa
0
Opis
Opis produktu
Sauna fińska tradycyjna znana również jako sauna sucha to miejsce gdzie temperatura osiąga od 60 do 85 stopni Celsjusza, a wilgotność oscyluje w granicach 5-15%. Osiągnięcie takiej temperatury jest możliwe dzięki naszemu specjalnemu piecowi Harvia o mocy aż 8000W, który rozgrzewa kamienie. Sauna Asker łączy w sobie nowoczesne technologie z tradycyjnymi metodami relaksu. Jest idealna dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość, elegancję oraz zdrowy i naturalny sposób na odprężenie się. Odkryj niezrównane doznania sauny fińskiej, ciesząc się prywatnością i komfortem we własnym domu.
ThermoWood – najlepsze drewno do Twojej sauny!
Drewno ThermoWood jest idealnym materiałem do budowy saun, ponieważ jego modyfikacja termiczna znacząco zwiększa odporność na wilgoć i zmiany temperatury, co jest kluczowe w środowisku o wysokiej wilgotności i temperaturze, jakim jest sauna. Dodatkowo, proces termicznej modyfikacji nadaje drewnu piękny, głęboki kolor oraz wyjątkowy zapach, co przyczynia się do stworzenia relaksującej i estetycznej atmosfery w saunie.
Zastosowanie: w leczeniu bólów mięśniowych, zwichnięć, kontuzji, zaburzeń krążenia, chorób stawów, oczyszczanie skóry z toksyn, poprawa samopoczucia, redukcja napięć i stresu oraz wyraźna redukcja cellulitu.
Zalecamy impregnację zewnętrzną sauny po montażu. Brak zabezpieczenia drewna skutkuje przyspieszonym zużyciem materiału. Wnętrze sauny zalecamy zabezpieczyć olejem parafinowym przeznaczonym do saun, co ułatwia utrzymanie czystości i może dodatkowo przedłużyć trwałość drewna.
Wyposażenie sauny: piec HARVIA BC 80 o mocy 8000W (8KW), oświetlenie LED, siedziska, wieszak na ręcznik, ceber z chochlą, zegar z piaskiem, termohigrometr oraz kamienie do pieca.
Informacje techniczne
| Średnica / długość | 210 cm / 240 cm |
| Rodzaj | fińska tradycyjna |
| Grubość szyb | 8 mm |
| Dach | gont bitumiczny |
| Piec | HARVIA 8KW BC80 |
| Grubość ścianki | 38 mm |
| Materiał | drewno świerkowe thermo |
| Łączna moc | 8000W |