Sauna sucha Infrared niskotemperaturowa Alta1 90 x 90 cm 1-2 osobowa
0
Opis
Opis produktu
Sauna sucha INFRARED marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i wzornictwa. Decydując się na Naszą saunę wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Ciebie i Twoich gości. Sauny infrared opierają swoje działanie na promieniowaniu podczerwonym, które naturalnie stanowi około 40% całego promieniowania słonecznego docierającego do Ziemi. To promieniowanie odpowiada za nasze dobre samopoczucie, zapobiega zaburzeniom rozwoju układu kostnego, daje poczucie wewnętrznego ciepła i stymuluje biologiczne przemiany w organizmie niezbędne do utrzymania homeostazy i ogólnego zdrowia. Dzięki zastosowaniu tego promieniowania, terapia w saunach infrared jest bardzo skuteczna w walce z celulitem i ujędrnianiem ciała poprzez lipolizę i rozpad trójglicerydów i lipidów komórek tkanki tłuszczowej.
Wnętrze sauny zalecamy zabezpieczyć olejem parafinowym przeznaczonym do saun, co ułatwia utrzymanie czystości i może dodatkowo przedłużyć trwałość drewna.
Wyposażenie sauny: drzwi szklane hartowane o grubości 8 mm, grzejniki karbonowe (3 sztuki), grzejniki kwarcowe (2 sztuki), koloroterapia (duża lampa LED), halogen (oświetlenie wewnętrzne), cyfrowy panel sterowania wewnątrz sauny (funkcja BLUETOOTH, wyjście USB, dwa głośniki), jonizator powietrza, dezynfekcja ozonowa, włącznik ON/OFF, regulacja siły działania grzejnika (dla grzejnika na plecy, dla grzejnika pod ławką na łydki), kratka wentylacyjna w suficie oraz drewniana rączka do otwierania drzwi.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość x wysokość | 90 cm x 90 cm x 190 cm |
| Rodzaj | infrared - podczerwień |
| Zasilanie | 220~240V/50Hz |
| Drzwi | szklane 8 mm transparentne |
| Grzejniki | karbonowe i kwarcowe |
| Grubość ściany bocznej / tylnej | 30 mm / 42 mm |
| Materiał | drewno - jodła kanadyjska |
| Łączna moc | 1585W |