Zlewozmywak granitowy czarny podwieszany - syfon kwadratowy - Epir 60
4.2
Opis
Opis produktu
EPIR to nowoczesna odsłona jednokomorowego zlewozmywaka, którego minimalistyczna forma została przełamana oryginalnym kwadratowym syfonem. Zlew przeznaczony jest zarówno do montażu podwieszanego, jak i standardowej opcji nablatowej. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na wybór idealnej barwy, która zachowa harmonię w pomieszczeniu i stworzy bezapelacyjnie spójną przestrzeń. Wygodna i duża komora podnosi komfort pracy w kuchni do maksimum i sprawia, że staje się ona przyjemnością. Dodel podwieszany/nablatowy.
W zestawie impregnat do zlewu GRANIPROTECT, kwadratowy przyścienny syfon manualny w kolorze CZARNYM z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki (oszczędność przestrzeni).
Istnieje możliwość dokupienia dozownika do płynu lub baterii kuchennych na naszych aukcjach.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 600 mm x 500 mm |
| Wymiary komory | 460 mm x 560 mm |
| Głębokość | 210 mm |
| Waga | 20 kg |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Do szafki | od 65 cm |
| Gwarancja | 30 lat |
Rysunek techniczny
