Zlewozmywak granitowy model MINI
0
Opis
Opis produktu
MINI, to wysokiej jakości granitowy, jednokomorowy zlewozmywak do szafki od 45 cm. Wyprodukowany przez polskiego producenta. Gwarancja najwyższej wytrzymałości, dzięki specjalnej mieszance granitan plusR – odpornej na przebarwienia i zarysowania. Cechuje go wysoka odporność na gwałtowne zmiany temperatury (-18+280 stopni) oraz matowa, łatwa do czyszczenia powierzchnia. Wysoka jakość produktu pozwala nam zaoferować 30 lat gwarancji.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 450 mm x 420 mm |
| Wymiary komory | 390 mm x 290 mm |
| Głębokość | 150 mm |
| Waga | 13 kg |
| Średnica odpływu | 113 mm |
| Do szafki | od 45 cm |
| Gwarancja | 30 lat |
Rysunek techniczny
BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów. Miejsca, w których mogą być wykonane zostały oznaczone symbolami: A, B i C.
