Zlewozmywak granitowy model PANAMA
0
Opis
Opis produktu
PANAMA, to wysokiej jakości granitowy, jednokomorowy zlewozmywak do szafki od 60 cm. Wyprodukowany przez polskiego producenta. Gwarancja najwyższej wytrzymałości, dzięki specjalnej mieszance granitan plusR – odpornej na przebarwienia i zarysowania. Cechuje go wysoka odporność na gwałtowne zmiany temperatury (-18+280 stopni) oraz matowa, łatwa do czyszczenia powierzchnia. Wysoka jakość produktu pozwala nam zaoferować 30 lat gwarancji.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 686 mm x 427 mm |
| Wymiary komory | 517 mm x 316 mm |
| Głębokość | 175 mm |
| Waga | 16 kg |
| Średnica odpływu | 113 mm |
| Do szafki | od 60 cm |
| Gwarancja | 30 lat |
Rysunek techniczny
BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów. Miejsca, w których mogą być wykonane zostały oznaczone symbolami: A i B. Strony komory zostały oznaczone opcjami: 1 i 2.
| OPCJA 1 | OPCJA 2 |

