Zlewozmywak granitowy model TRENDY
0
Opis
Opis produktu
TRENDY, to wysokiej jakości granitowy, jednokomorowy zlewozmywak do szafki od 45 cm. Wyprodukowany przez polskiego producenta. Gwarancja najwyższej wytrzymałości, dzięki specjalnej mieszance granitan plusR – odpornej na przebarwienia i zarysowania. Cechuje go wysoka odporność na gwałtowne zmiany temperatury (-18+280 stopni) oraz matowa, łatwa do czyszczenia powierzchnia. Wysoka jakość produktu pozwala nam zaoferować 30 lat gwarancji.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 765 mm x 448 mm |
| Wymiary komory | 375 mm x 375 mm |
| Głębokość | 160 mm |
| Waga | 13 kg |
| Średnica odpływu | 113 mm |
| Do szafki | od 45 cm |
| Gwarancja | 30 lat |
Rysunek techniczny
BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów. Miejsca, w których mogą być wykonane zostały oznaczone symbolami: A, B i C. Strony komory zostały oznaczone opcjami: 1 i 2
| OPCJA 1 | OPCJA 2 |

