Zlewozmywak granitowy model VERSO
0
Opis
Opis produktu
VERSO, to wysokiej jakości granitowy, dwukomorowy zlewozmywak do szafki od 80 cm. Wyprodukowany przez polskiego producenta. Gwarancja najwyższej wytrzymałości, dzięki specjalnej mieszance granitan plusR – odpornej na przebarwienia i zarysowania. Cechuje go wysoka odporność na gwałtowne zmiany temperatury (-18+280 stopni) oraz matowa, łatwa do czyszczenia powierzchnia. Wysoka jakość produktu pozwala nam zaoferować 30 lat gwarancji.
Informacje techniczne
| Ilość komór | 2 |
| Wymiary zewnętrzne | 755 mm x 485 mm |
| Wymiary komór | 340 mm x 315 mm |
| Głębokość | 170 mm |
| Waga | 21 kg |
| Średnica odpływu | 113 mm |
| Do szafki | od 80 cm |
| Gwarancja | 30 lat |
Rysunek techniczny
BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów. Miejsca, w których mogą być wykonane zostały oznaczone symbolami: A, B i C.

