Zlewozmywak granitowy narożny model POCKET
5
Opis
Opis produktu
POCKET, to wysokiej jakości granitowy, półtora komorowy zlewozmywak do szafki narożnej. Wyprodukowany przez polskiego producenta. Gwarancja najwyższej wytrzymałości, dzięki specjalnej mieszance granitan plusR – odpornej na przebarwienia i zarysowania. Cechuje go wysoka odporność na gwałtowne zmiany temperatury (-18+280 stopni) oraz matowa, łatwa do czyszczenia powierzchnia. Wysoka jakość produktu pozwala nam zaoferować 30 lat gwarancji.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Półtorej |
| Wymiary zewnętrzne | 901 mm x 538 mm |
| Wymiary komór | 467 mm x 384 mm / 200 mm |
| Głębokość | 205 mm |
| Waga | 22 kg |
| Średnica odpływu | 113 mm |
| Do szafki | od 70 cm / narożnej 85 x 85 cm |
| Gwarancja | 30 lat |
Rysunek techniczny

BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów. Miejsca, w których mogą być wykonane zostały oznaczone symbolami: A, B i C.