Zmiękczacz wody Primono
0
Opis
Opis produktu
Kompaktowy zmiękczacz z żywicą MONOsferyczną niemieckiej produkcji. Jest produktem o wydłużonej żywotności oraz o 20% większej wydajności i oszczędności, w porównaniu do innych zmiękczaczy na rynku.
● automatyczna, elektroniczna głowica czasowo-objętościowa z by-passem,
● zwiększona o 20% wydajność dzięki zaawansowanej technologicznie,
● żywicy monosferycznej,
● największa ilość złoża w zmiękczaczu kompaktowym – 30 litrów,
● wydłużona żywotność złoża,
● zwiększona odporność na jony żelaza i manganu,
● niższe koszty eksploatacji,
● niższe zużycie soli,
● mniejsza emisja popłuczyn,
● menu w języku polskim.
Informacje techniczne
| Wymiary (szer. / głęb. / wys.) | 31 x 52 x 114 cm |
| Zawartość jonitu | 30 l |
| Rozmiar butli (śred. / wys.) | 10"/35" |
| Temperatura wody zasilającej | 4-30 oC |
| Ciśnienie pracy | 2-8 bar |
| Zasilanie | 12V |
| Ogólna zdolność jonowymienna | 102o dH |
| Przyłącze | 1" |