Quadron Luke 90 zlewozmywak stalowy black metal z syfonem 1-komorowy b/o
0
Opis
Opis produktu
LUKE 90* to kompaktowy, stalowy zlew, który swoim rozmiarem idealnie wpasuje się w niewielkie kuchenne przestrzenie. W przypadku, kiedy każdy centymetr powierzchni jest niezwykle cenny, montaż tego produktu na szafce o szerokości 40 cm zagwarantuje najlepsze możliwe wykorzystanie miejsca przy jednoczesnym, komfortowym użytkowaniu. Zlew dostępny jest w dwóch odsłonach kolorystycznych: stali szlachetnej, oraz w pokryciu black metal PVD. Ten mocny, antracytowy kolor to absolutny hit w wystroju kuchennym. Produkt posiada dopasowany odcieniem odpływ, dzięki czemu całość wygląda bardzo spójnie i elegancko. Syfon, będący w komplecie ze zlewem, to bardzo praktyczny model typu save space. Dzięki układowi rurek odpływowych, w szafce pod zlewem można uzyskać dodatkowe miejsce na przechowywanie opakowań z detergentami, lub pojemników na odpadki. Higieniczny materiał oraz łatwość czyszczenia gładkich powierzchni sprawia, że zlew zachowuje nieskazitelny wygląd i utrudnia możliwości rozwoju drobnoustrojów. Właściwości materiału sprawiają, że jest on odporny na duże wahania temperatur, uszkodzenia mechaniczne, a także poddaje się w 100% recyklingowi. Proste, subtelne linie oraz wąskie ranty sprawiają, że zlewozmywak dopasuje się swoim charakterem do różnorodnych aranżacji, a jednocześnie stanie się zadziornym akcentem i ciekawą odmianą do tradycyjnych modeli. Ta innowacja kolorystyczna nadaje nieco niezwykłości, zwykle niedocenianej strefie mokrej, i sprawia, że nabiera ona oryginalnej stylistyki. W niedużej kuchni każdy centymetr powierzchni jest na wagę złota, a LUKE 90 wydaje się wyborem idealnym. Jest solidny, elegancki, ekologiczny a wszystko to zamknięte w niewielkiej formule.
* Zlewozmywak posiada 1 punkt pod otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 400 mm x 450 mm |
| Głębokość komory | 200 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Wymiary komory | 350 mm x 350 mm |
| Sposób montażu | wpuszczany |
| Rodzaj syfonu | przyścienny Save Space |
| Montaż w szafce | od 40 cm |
Rysunek techniczny
