SET Zlewozmywak stalowy zamykany + bateria składana + dozownik ERIS40 Kamper
4.33
Opis
Opis produktu
Jednokomorowy zlewozmywak z pokrywą to prawdziwy hit na rynku armatury kuchennej. Zlew wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej został dodatkowo wyposażony w klapę, która w zależności od potrzeb użytkownika, może być uniesiona lub opuszczona (zlewozmywak całkowicie zamknięty).
Jest to idealne rozwiązanie do niewielkich przestrzeni kuchennych, w których każdy centymetr blatu roboczego jest na wagę złota. ERI40 świetnie sprawdzi się również w kamperach i przyczepach kempingowych, gdzie użytkownicy docenią jego funkcjonalność i możliwość zamykania i otwierania pokrywy.
Zlewozmywak wyposażony jest w składaną baterię kuchenną, dozownik do płynu i syfon manualny z koszyczkiem na odpady.
Całość tworzy kompletny zestaw, którego mocną stroną jest ponadprzeciętna funkcjonalność i maksymalne wykorzystanie potencjału.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 400 mm x 500 mm |
| Wymiary komory | 355 mm x 355 mm |
| Głębokość | 200 mm |
| Waga | 18 kg |
| Średnica odpływu | 91 mm |
| Do szafki | od 45 cm |
| Otwór na baterię / dozownik | 35 mm / 28 mm |
Rysunek techniczny
