Ralph 111 Fusion GraniteQ black dotted z komorą stalową z syfonem manualnym i zaślepką - czarny
0
Produkty powiązane
Wysyłka 24h!
- NEW
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
- NEW
- NEW
- NEW
- NEW
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
- NEW
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
- NEW
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
- NEW
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
- NEW
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
- NEW
Wysyłka 24h!
- SALE
- NEW
Wysyłka 24h!
- NEW
- NEW
- NEW
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
- NEW
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
- SALE
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Opis
Opis produktu
Ralph 111 to nowoczesne wzornictwo – dostosowane do aktualnych trendów. Zlewozmywak wykonany z konglomeratu granitowego, opartego na naturalnych surowcach w połączeniu z komorą ze stali szlachetnej tworzą ciekawą i niepowtarzalną kompozycję, którą można wykorzystać w każdej kuchni. Zlewozmywak odwracalny – komora może być zamontowana po prawej lub lewej stronie. Głębokie i pojemne komory zlewozmywaków Quardon Pop to ich cecha wyróżniająca, która zapewnia duży komfort użytkowania. Zlewozmywak wyposażony jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w kolorze dopasowanym do pozostałych elementów co nadaje produktowi elegancki wygląd, a także gwarantuje najwyższą higieniczność i trwałość. Syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki, a zastosowany system save space pozwala zaoszczędzić miejsce w szafce pod zlewem.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 780 mm x 430 mm |
| Głębokość komory | 200 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Rodzaj odpływu | zatyczkowy / manualny |
| Sposób montażu | odwracalny |
| Pojemność komory | 27 litrów |
| Montaż w szafce | od 50 cm |
Rysunek techniczny
