Zestaw - kabina prysznicowa kwadratowa 80x80 cm - brodzik - syfon
0
Produkty powiązane
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Opis
Opis produktu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na kabiny prysznicowe marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
Szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, aluminiowe profile z regulacją 20 mm, podwójne stalowe rączki, aluminiową listwę progową, komplet wysokiej jakości uszczelek, komplet śrub montażowych, stalowe zawiasy posiadające ciche zamykanie drzwi "Soft closing" oraz uszczelkę magnetyczną.
● Brodzik kwadratowy 80 x 80 SXL02A czarny. Wzmacniany spód (bardzo gruby i mocny). Wzmocniony dodatkowym włóknem szklanym.
● Syfon klik klak z uszczelkami. Syfon brodzikowy z elementem umożliwiającym czyszczenie od góry oraz koszyk na nieczystości.
Informacje techniczne
Kabina prysznicowa:
| Szerokość x długość | 80 cm x 80 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Typ | narożna |
| Zawiasy | stalowe |
| Wejście | drzwi otwierane na zewnątrz |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny |
Brodzik:
| Szerokość x długość | 80 cm x 80 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Głębokość | 5 cm |
| Typ | kwadratowy |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Wykończenie korka | chrom |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Sposób otwierania | Otwierane |
| Głębokość | 80 |
| Szerokość kabiny | 80 |