Zestaw - kabina prysznicowa pięciokątna 90x90 cm - brodzik - syfon
0
Produkty powiązane
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Wysyłka 24h!
Opis
Opis produktu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na kabinę prysznicową marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
Szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, aluminiowe profile z regulacją 20 mm, uchwyt ze stali nierdzewnej, aluminiowa listwa progowa, komplet wysokiej jakości uszczelek, komplet śrub montażowych, stalowe zawiasy posiadające ciche zamykanie drzwi "Soft closing" oraz uszczelkę magnetyczną.
● Brodzik pięciokątny 90 x 90 ST07B biały. Wzmacniany spód (bardzo gruby i mocny). Wzmocniony dodatkowym włóknem szklanym. Brodzik posiada perforowane dno co ogranicza poślizg.
● Syfon z uszczelkami. Syfon brodzikowy niski z elementem umożliwiającym czyszczenie od góry oraz koszyk na nieczystości.
Informacje techniczne
Kabina prysznicowa:
| Szerokość x długość | 90 cm x 90 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Typ | narożna |
| Sposób montażu | na brodziku lub bezpośrednio na posadce |
| Wejście | otwierane na zewnątrz |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny |
Brodzik:
| Szerokość x długość | 90 cm x 90 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Kolor | biały |
| Typ | pięciokątny głęboki |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Wykończenie korka | chrom |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Sposób otwierania | Otwierane |
| Głębokość | 90 |
| Szerokość kabiny | 90 |